Sukurta gamtos, pagaminta gydytojams

Pasinaudokite „creos™ xenografts“ regeneracinių produktų asortimentu, skirtu kaulo (GBR) ir minkštųjų audinių (GTR) augmentacijos procedūroms atlikti. „creos“ ksenogeniniame asortimente dabar rasite „creos xenogain“ jaučio kaulo pakaitalus ir „creos xenoprotect“ besirezorbuojančią kolageno membraną.

 

Natūrali kaulo formavimosi struktūra

„creos xenogain“ produktų asortimentą sudaro jaučio kilmės kaulo pakaitalas, skirtas kaulo (GBR) ir minkštųjų audinių (GTR) augmentacijos procedūroms. „creos xenogain“ kaulo pakaitalas yra biologiškai suderinamas. Dėl žmogaus kaulų sudėtį atitinkančio kalcio ir fosfato santykio bei žemos kristalinės struktūros, organizmas priima „creos xenogain“ kaip kaulo formavimuisi tinkamą struktūrą.

Tinkamas pagrindas naujo kaulo formavimuisi

„creos xenoprotect“ yra besirezorbuojanti skersiniais ryšiais nesujungta kolageno membrana, skirta kaulo (GBR) ir minkštųjų audinių (GTR) augmentacijos procedūroms. Nesvarbu, ar atliekamas didelis kaulo priauginimas, ar mažesnės periodontologinių defektų korekcijos, galimas optimalus dydžio pritaikymas, išvengiant papildomo membranos apkarpymo ir taip sumažinant tiek nepanaudotos membranos kiekį, tiek ir Jūsų bei pacientų išlaidas.

„creos“ regeneracinių produktų brošiūra

Atsisiųskite brošiūrą ir sužinokite daugiau.

sciencesphere