NobelClinician® – skaitmeninis gydymo planavimas
Patogus sprendimas, skirtas diagnostikai

Susipažinkite su visiškai vizualiu būdu optimaliems gydymo rezultatams pasiekti. „NobelClinician“- skaitmeninis gydymo planavimo sprendimas pritaikytas vartotojo patogumui, kurio pagalba atliekama diagnostika, gydymo planavimas ir palaikoma komunikacija su pacientu. Jame pasitelkiamos pažangiausios technologijos, skirtos padėti profesionaliems gydytojams odontologams suplanuoti ir atlikti dantų implantavimo procedūrą.

Kodėl verta rinktis „NobelClinian“?

Išplėskite savo tinklą
Įtraukite savo kolegas į gydymo planavimo ir chirurginės operacijos procesus, naudojant „NobelClinician“ programą ir vaizdo ryšio priemones, įskaitant „NobelClinician Communicator“ bei „NobelClinician Viewer“.

Numatykite gydymo rezultatus
Atidžiai planuokite diagnozės ir gydymo etapus ir išvenkite netikėtumų gydymo proceso metu. Apskaičiuokite išlaidas prieš pradėdami procedūrą.

Sutrumpinkite chirurginės operacijos trukmę
Atidžiai suplanuokite visą gydymo procesą ir taip sutaupykite laiko atlikdami chirurginę operaciją. Automatiškai suformuotoje ataskaitoje peržvelkite apibendrintą gydymo planą ir su juo supažindinkite visą savo komandą. Paruoškite tinkamus komponentus bei chirurginius instrumentus.

Gerinkite darbo efektyvumą
Didinkite savo komandos darbo efektyvumą naudodami „NobelClinicianPractice Setup“. Įtraukite savo kolegas į skirtingus paciento gydymo etapus ir taip daugiau laiko skirkite paciento poreikiams išaiškinti ir juos patenkinti. Galimybė įdiegti programą keletą kartų ir vienu metu turėti kelis naudotojo profilius, lengvai sukuriama atsarginė paciento duomenų kopija, kurią galima pasiekti iš bet kurio naudojamo kompiuterio – visa tai efektyvina bendrą komandos darbą.

Palengvinkite komunikaciją su pacientu
Naudodami „NobelClinician Communicator iPad®“ programą bendraukite su pacientais ir aiškiai bei detaliai išdėstykite jam visą gydymo planą. Atsisiųskite programą dabar iš „Apple® App Store“.

Dirbkite bet kuriuo norimu kompiuteriu
„NobelClinician Software“ veikia tiek su „Mac OS®“, tiek ir su „Windows®“ operacinėmis sistemomis ir palaiko tuos pačius failų formatus bei pasižymi vienodomis funkcijomis.

Pagrindinės implantų sistemos
Ideali implantavimo vieta yra nustatoma atsižvelgiant į kelis aspektus, į kaulo kiekį ir kokybę, kritiškai svarbias anatomines struktūras bei protezamimo galimybes. „NobelClinician“ perspėja, jei implantai suplanuojami per arti nustatytų nervų ar danties šaknų.

Naudojimo paprastumas
„NobelClinician“ programa pasižymi intuityviu ir patogiu darbo eigos planavimu. Be to, įdiegtas padėjėjas, pavadinimu „Oscar“, teikia reikiamą pagalbą planavimo metu.
Norėdami sužinoti daugiau apie „NobelClinician“ programos pagrindines funkcijas ir privalumus, peržiūrėkite mūsų informacinius filmukus.

Peržiūrėkite 

Vaizdo kūrimas
Dėl „NobelClinician SmartFusion“ technologijos galima apjungti kietųjų ir minkštųjų audinių informaciją.

Bendradarbiaukite su laboratorijoje dirbančiu techniku
Unikali „SmartFusion“ technologija (CB)CT skaitytuvo duomenis apjungia su paviršiaus duomenimis iš „NobelProcera 2G System“.

Pasinaudokite integruota gydymo darbo eigos funkcija ir padidinkite gydymo efektyvumą
Su gydymą atliekančiais partneriais bendradarbiaukite efektyviau ir greičiau bei sužinokite gydymo rezultatus. Integruota gydymo darbo eigos funkcija apjungia „NobelClinician“, „NobelProcera“, „2G System“, „NobelGuide“ ir „OsseoCare Pro“ sistemas. Darbo eigoje pateikiamas visas procesas, pradedant diagnoze ir baigiant gydymo rezultatu.

„NobelConnect“

Paprasta prieiga ir keitimasis failais
Naudodami „NobelConnect“ paciento duomenis internete pasiekite iš bet kurios pasaulio vietos. „NobelConnect“ taip pat suteikia galimybę pasidalyti gydymo planu su gydymą atliekančiais tos pačios ar kitos praktikos partneriais ar kolegomis ir lengvai sekti jų teikiamus atsiliepimus ar komentarus.

Peržiūrėkite filmuką apie integruotą darbo eigą

Išplėskite savo tinklą
Bendradarbiaukite su kitais „NobelConnect“ naudotojais ir į gydymo planavimo procesą įtraukite dantų techniką, pacientą gydantį gydytoją bei rentgenologą.
Taip pat galite pasidalyti gydymo planu, kad jį, naudojant „NobelClinician Viewer“, peržiūrėtų kitas „NobelConnect“ nenaudojantis asmuo.

Pasinaudokite integruota gydymo darbo eigos funkcija ir padidinkite gydymo efektyvumą
Su gydymą atliekančiais partneriais bendradarbiaukite efektyviau ir greičiau sužinokite gydymo rezultatus. Integruota gydymo darbo eigos funkcija apjungia „NobelClinician“, „NobelProcera“, „2G System“, „NobelGuide“ ir „OsseoCare Pro“ sistemas, kad pateiktų jums visą procesą, pradedant diagnoze ir baigiant protezavimu.

„NobelClinician Viewer“

Įsitraukite į kiekvieną gydymą
Atsisiųskite „Mac“ arba „Win“ ir „Win32“ sistemoms skirtą „NobelClinician Viewer“ ir saugiai peržvelkite internete esančius paciento gydymo planus.
Tada dirbkite su visais gydymą atliekančiais partneriais ir suplanuokite geriausiai pacientui tinkantį gydymą. Taip pat pacientams galite pateikti tikslesnę išlaidų sąmatą.

Dirbkite su skirtingomis diagnostinėmis priemonėmis
Asmuo, kuriam skirtas gydymo planas, gali peržiūrėti jį dvimačiu ar trimačiu formatu.

Peržiūrėkite darbui su „NobelClinician Viewer“ skirtą filmuką

Protezavimo tikslumas
Suplanuokite implantų įsriegimą tose vietose, kuriose protezavimas leistų pasiekti geriausią estetinį rezultatą. „NobelClinician“ suteikia galimybę suplanuoti implantų sriegimo vietas, remiantis bendru vaizdu, apsvarsčius tiek anatominius, tiek ir su protezavimu susijusius aspektus.
Naudojant „NobelClinician Viewer“ visi gydyme dalyvaujantys gydytojai būna susipažinę su gydymo planu, o paciento anatomija atidžiai įvertinta dar prieš operacijos atlikimą.

Pažinkite „NobelClinician Viewer“ iš arčiau
Peržiūrėkite pavyzdinius „NobelClinician Viewer“ naudojimo atvejus.
Atsisiųskite demonstracinius failus, susijusius su dalinai prarastais apatiniais dantimis arba „All-on-4®“ gydymo metodika.
Pastaba: demonstraciniai failai yra tik pavyzdiniai ir naudojami vieninteliam tikslui – pademonstruoti, kaip veikia „NobelClinician Viewer“programa.
Dalinai prarasti apatiniai dantys
„All-on-4®“ gydymo metodika

Darbo pradžia
Prieš įdiegdami „NobelClinician Viewer“ atsisiųskite diegimo instrukciją ir įsitikinkite, kad jūsų kompiuteris atitinka minimalius sistemos reikalavimus:

  • „Windows®“ 7 arba 8; „Mac OS® X Mountain Lion“ arba „Mavericks“
  • „Intel® Core™“ dviejų branduolių 1,5 GHz arba spartesnis procesorius
  • Vaizdo plokštė: pageidautina itin kokybiškai trimatį vaizdą atkurianti vaizdo plokštė pvz., „NVIDIA®“ arba „ATI Radeon™“
  • 1 GB arba daugiau RAM
  • interneto ryšys

Atsisiųsti diegimo instrukcijas

Naudotojų atsiliepimai

Dr. Alessandro Pozzi, Italija

„Naudojant „NobelClinician“ mano sprendimų priėmimo procesas stipriai pasikeitė. Visą dėmesį galiu skirti tik pacientui skirtų implantų sriegimo procesui ir taikyti minimaliai invazinį metodą, o tai mažina ligų tikimybę, yra itin tikslu ir galiausiai leidžia pasiekti geriausių estetinių rezultatų.“

Peržiūrėti video įrašą

Dr. Edmond Bedrossian, JAV

„Visą dėmesį reikėtų skirti diagnostikai. „NobelClinician“ taip pat naudoju po-operaciniame etape, kad įsitikinčiau, ar man pavyko taip, kaip ir planavau.“

Peržiūrėti video įrašą

sciencesphere