Kursų katologas 2016

Nobel Biocare siūlo specializuotus mokymus ir tobulinimosi kursus su profesionalais iš viso pasaulio. Atsisiųskite mūsų kursų katalogą ir atraskite jus dominančius kursus arba susisiekite su mumis ir mes jums suteiksime visą reikiamą informaciją.

Individualūs All-on-4® kursai

All-on-4® gydymo metodika gali pakeisti ne tik paciento gyvenimą, bet ir jūsų praktiką. Jeigu planuojate pradėkite dirbti su All-on-4® gydymo metodika, mes jums galime padėti suorganizuoti individualius mokymus tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje.

Implantologijos kursai pradedantiesiems

Galbūt Jūs planuojate pradėti implantuoti, tačiau neesate tikri nuo ko pradėti? Kur rasti tinkamus kursus bei užtikrintą mentorystę? Tiesa yra tokia, jog niekada nebuvo geresnio laiko pradėti implantuoti. Nobel Biocare organizuoja pradedančiųjų implantologijos kursus, kurie apima skirtingus etapus, nuo teorijos iki praktikos. Susisiekite su mumis ir sužinokite apie tai daugiau.

Nobel Biocare studijų klubas

Nobel Biocare organizuoja studijų klubus, kurių metu gydytojai gali dalintis implantologijos naujienomis, aptarti klinikinius atvejus bei pasidalinti turima patirtimi. Tai – puiki progra ne tik pabendrauti su kolegomis, bet ir sužinoti apie produktų bei gydymo metodų inovacijas.

sciencesphere