Gyvenimą keičianti „All-on-4®“ gydymo metodika

Nuo tada, kai ši revoliucija buvo pristatyta pirmą kartą, patvirtinti keli „All-on-4®“ gydymo metodikos privalumai. Ši metodika buvo sukurta dantų neturintiems pacientams, nešiojantiems išimamus dantų protezus.* Šiandien „Nobel Biocare“ ir toliau tobulina šią gydymo metodiką, pasitelkdama naujoves, kuriomis siekiama dar labiau pagerinti gydymo rezultatus.

Klinikiniais tyrimais patvirtinta metodika

„All-on-4®“ gydymo metodika leidžia visiškai atkurti bedančius apatinio ar viršutinio žandikaulio dantis, panaudojant vos keturis implantus. Pakreipus du krūminėje srityje esančius implantus, ilgesni implantai gali būti naudojami esant mažesniam kaulo kiekiui, taip padidinant kaulo ir implanto sąlytį bei sumažinant kaulo augmentacijos poreikį.

„All-on-4®“ gydymo metodika remiasi per 20 metų sukauptais klinikinių tyrimų rezultatais ir siūlo patikimą sprendimą pacientams, ieškantiems būdo atsikratyti diskomforto, kuris dažnai patiriamas nešiojant išimamą dantų protezą, arba turintiems netinkamą dantų išsidėstymą ir nenorintiems nė dienos praleisti be dantų. Ilgalaikę sėkmę patvirtina atlikti klinikiniai tyrimai, kurių rezultatai atskleidžia, jog bedančio viršutinio ar apatinio žandikaulio prigijimo sėkmės rodiklis siekia 94,8-98,0%.

Šie rezultatai lemia pacientų pasitenkinimą, todėl net 98 proc. pacientų rekomenduotų „All-on-4®“ gydymo motodiką. Atliekant tyrimą, 95 proc. iš 250 pacientų teigė buvę patenkinti naujais dantimis, o 88 proc. sakė, kad jie tikrai rekomenduotų panašų gydymą draugams ir kolegoms.

Daugiau nei tik šypsenos atkūrimas

„All-on-4®“ gydymo metodika leidžia odontologams tapti pirmaujančiais savo srities specialistais. Tokią sėkmę daugiausiai lėmė „All-on-4®“ gydymo metodikos populiarumas tarp pacientų.11 Mažesni kaštai, mažiau traumų, tiesioginė funkcija ir puikūs estetikos rezultatai – tai pacientams siūlomi privalumai kaip natūraliai atrodančių dantų sprendimo perspektyva. Geresnė kramtymo funkcija, patobulinta kalba, didesnis komfortas, mažesnė kaulų rezorbcija – tai nesibaigiantis savybių, skatinančių pacientų palankumą, sąrašas. Svarbiausia, kad šie privalumai atneša gyvenimą keičiančius rezultatus – pacientai labiau pasitiki savimi.

Gydytojų atsiliepimai apie „All-on-4®“ gydymo metodiką

Nesiūlant kitos procedūros, „All-on-4®“ pagerina gyvenimo kokybę. Pacientai ateina su netinkamai pritvirtintais ir dažnai skausmingai išimamais protezais, o išeina tą pačią dieną su laikina fiksuota implantų restauracija, kuri atrodo ir yra juntama kaip natūralūs dantys.

Dr. Enrico Agliardi, Milanas, Italija

Gydymo poreikis didėja. Turime daug pacientų, kurie gyvena ilgiau ir kurie nenori nešioti dantų protezų. Ši svarbi koncepcija padeda daugeliui pacientų, kurie, kaip buvo manoma anksčiau, negali būti gydomi ar atsisakė gydymo dėl tradicinio metodo sudėtingumo gydant bedančius pacientų žandikaulius, atrofinius ir galinių dantų išsidėstymus.

Dr. Hooman Zarrinkelk, Kalifornija, JAV

Manau, kad „All-on-4®“ gydymo metodika taps plačiau naudojama, kadangi tai yra puikus būdas kuo paprasčiau gydyti pacientus, naudojant mažiau implantų ir siekiant geresnio galutinio rezultato.

Dr. Saj Jivraj, Kalifornija, JAV

Keturių implantų panaudojimas supaprastina gydymą, o tai yra labai efektyvu. Mažėja kaštai gydytojui ir pacientui, kadangi reikia mažiau laiko bei produktų. Laboratorijos darbuotojams yra paprasčiau gaminti protezus, nes einama tiesiai prie iš anksto numatyto darbo proceso modelių, o paprastesnė higiena užtikrina geresnę visos burnos sveikatą ilgesnį laiką.

Prof. Paulo Malo, Lisabona, Portugalija

1 pav. „All-on-4®“ gydymo metodika yra originalus, patvirtintas ir ekonomiškai efektyvus sprendimas nenaudojant persodinimo procedūros, leidžiantis pacientams pritaikyti fiksuotą visos dantų arkos protezą tą pačią operacijos dieną.

1 pav.

2 pav. Pristatytos naujos ilgesnių ir trumpesnių „NobelSpeedy“ implantų galimybės, leidžiančios dar daugiau pacientų pasinaudoti patvirtintais „All-on-4®“ gydymo metodikos privalumais.

2-pav

2 pav.

3 pav. Naujosios Multi-unit Plus atramos su fiksavimo funkcia gali padėti sutaupyti laiko atliekant laikino protezo primatavimą.

3-pav

3 pav.

4 ir 5 pav. Gydytojai gali tiksliau įsriegti implantus, naudodami „All-on-4®“ gydymo metodiką su skaitmeniniu gydymo planavimu, pasitelkdami „NobelClinician“ (4) ir tikslinę operaciją pagal „NobelGuide“ modelius (5).

4 pav.

5 pav.

Elektroninė knyga apie „All-on-4®“ gydymo metodiką

Sužinokite, kaip Jūs galite išplėsti savo praktiką su All-on-4® gydymo metodika ir prisitaikyti prie augančios rinkos. Atsisiųskite nemokamą e-knygą ir gaukite naudingos informacijos:

  • keturi žingsniai identifikuojant savo pacientą
  • patarimai gydymo plano sudarymui
  • keturi dažniausiai pasitaikantys iššūkiai bei patarimai kaip jų išvengti
  • ekspertų patarimai ir technikos bei tikri klinikiniai atvejai

Užsiregistruokite ir atsisiųskite savo elektroninę knygą nemokamai

Nemokamas kursas internetu

Nepraleiskite unikalios progos stebėti nemokamą trijų valandų „All-on-4®“ kursą internetu, kurio metu
gerai žinomas gydytojas odontologas – ortopedas dr. Saj Jivraj kartu su patyrusiu veido ir žandikaulių chirurgu dr. Hooman Zarrinkelk pristatys visus svarbiausius „All-on-4®“ gydymo metodikos aspektus.
Kurso metu bus pristatomos svarbiausios:

  • chirurginės ir protezavimo technikos
  • pagrindiniai skausmo taškai ir sėkmės faktoriai
  • patarimai, kaip pradėti naudoti šią gydymo metodiką jūsų praktikoje
  • patarimai, kaip pritaikyti rinkodaros principus bei komunikuoti su pacientais

Registuokitės nemokamam kursui

Nuorodos:

1.     Maló P, de Araújo Nobre M, Lopes A, Francischone C, Rigolizzo M. “All-on-4” immediate-function concept for completely edentulous maxillae: a clinical report on the medium (3 years) and long-term (5 years) outcomes. Clin Implant Dent Relat Res. 2012 May;14 Suppl 1:e139-50. doi: 10.1111/j.1708-8208.2011.00395.x. Epub 2011 Oct 18. PubMed PMID: 22008153.
2.     Malo P, de Araújo Nobre M, Lopes A, Moss SM, Molina GJ. A longitudinal study of the survival of All-on-4 implants in the mandible with up to 10 years of follow-up. J Am Dent Assoc. 2011 Mar;142(3):310-20. PubMed PMID: 21357865.
3.     Babbush CA, Posttreatment quantification of patient experiences with full-arch implant treatment using a modification of the OHIP-14 questionnaire. J Oral Implantol 2012; 38:251-60.

sciencesphere