Globalių kursų katalogas 2017
Kompetencijomis paremtas mokymasis visai odontologų komandai

Kur esate šiandien? O kur norėtumėte būti rytoj?

Jūsų raktas į viso gyvenimo mokymąsi

Visą gyvenimą trunkantis profesinis mokymasis ir tobulėjimas prasideda įgyjant pasirengimą bei įgūdžius, reikalingus norint suteikti kompetentingą gydymą pacientams. Mes pritaikome mokymų pasiūlymus prie Jūsų turimos patirties, kad galėtumėte pradėti nuo pagrindų ir toliau tobulinti savo įgūdžius.
Pasiruoškite mokytis kartu su geriausiais srities specialistais iš viso pasaulio. Aptariama viskas – nuo diagnozės ir planinės gydymo operacijos, o protezavimo etapuose iki kompleksinių ir progresyvių protokolų bei galimų komplikacijų valdymo.

Kas yra Globalių kursų katalogas?

Mūsų Globalių kursų katalogas siūlo galimybę susitikti ir mokytis iš pasaulyje geriausių dantų implantavimo bei protezavimo srities specialistų.
Visi kursai vyksta anglų kalba ir apima bazines mokymų temas – nuo pažangiausių iki sudėtingiausių gydymo bei praktikos valdymo kursų.
Atsisiųskite ir peržiūrėkite Globalių kursų katalogą pdf formatu, spustelėję žemiau pateiktą nuorodą.

 

Pagrindinis gydymas (pirmas lygis)

Šį lygį sudaro kursai, kurių metu yra mokoma atlikti chirurgines ir protezavimo procedūras ne tokiais sudėtingais atvejais bei pasiekti numatytus estetinius ir funkcinius rezultatus.
Temos:

 • Implantavimo sertifikavimo programos
 • Diagnostikos, gydymo planavimas ir komunikacija su pacientais
 • Tradicinės / dviejų etapų chirurginės implantavimo procedūros
 • Vieno trūkstamo danties atkūrimas
 • Gydymas, naudojant išimamus protezus
Pažangus gydymas (antras lygis)

Antras lygis perkels Jūsų turimą pamatinę implantologijos patirtį į kitą etapą. Pabaigę šiuos kursus, galėsite atlikti pažangias chirurgines ir protezavimo procedūras.
Temos:

 • Minkštųjų audinių valdymas
 • Optimali provizionalizacija
 • Tikslinė kaulo regeneracija
 • Momentinė implantacija
 • Momentinis apkrovimas
 • Sprendimai nenaudojant persodinimo
 • Tikslinė operacija
 • Minimalaus invazinio gydymo sprendimai
 • Bedančių žandikaulių reabilitacija, įskaitant „All-on-4®“ gydymo metodiką
Kompleksinis gydymas (trečias lygis)

Išklausę trečio lygio kursus, galėsite imtis sudėtingų gydymo atvejų, paremtų pažangiu gydymo planavimu ir sudėtingomis chirurginėmis bei protezavimo procedūromis. Šiems kursams reikalinga didelė patirtis implantologijos srityje.
Temos:

 • Reabilitacijos koncepcijos, skirtos dantų neturintiems pacientams
 • „Zygoma“ implantai
 • Didžiulis ir sudėtingas persodinimas
Sąlygos

Į kursų kainą nėra įskaičiuotos kelionės, apgyvendinimo ir kitos su mokymu nesusijusios išlaidos; taip pat neįtraukti PVM ir (arba) taikomi mokesčiai. Kursų kataloge nurodytas socialines programas planuoja kursų organizatoriai. Skiltys „Nepraleiskite“ yra tik siūlomojo pobūdžio pažintinės kelionės viešnagės metu, kurių kursų organizatoriai neorganizuoja.
Visi globalūs kursai ir individualios konsultacijos yra teikiamos išorės dėstytojų, kurie nepriklauso „Nobel Biocare“, todėl „Nobel Biocare“ neprisiima atsakomybės dėl kursų, jų turinio ar vykdymo. Kursų datos gali keistis.

Globalių kursų katalogas ir individualios konsultacijos

Tobulinkite savo įgūdžius, dalyvaudami tobulinimosi kursuose ir praktiniuose mokymuose, kurie vyksta visame pasaulyje.
Žemiau nurodyti atrinkti specialistai padės Jums pasirinkti individualiai pritaikytus mokymus ar grupines konsultacijas, susijusias su bet kuria tema – nuo kryptingų paskaitų temų iki gydymo proceso stebėjimo. Galite tiesiogiai susisiekti su žemiau nurodyta klinika arba kreiptis į mus.

Dr. Patrick Palacci

Apsilankykite Brånemark oseointegracijos centre (BOC) kartu su grupe ir dalyvaukite 2-3 dienų kursuose, kuriuose bus mokoma apie implantologijos estetiką ar chirurgijos bei protezavimo koncepcijas. Kursai vyksta prancūzų bei anglų kalbomis.
Galite tiesiogiai susisiekti su klinika arba teirautis daugiau informacijos iš vietos atstovų.
Sužinoti daugiau apie Dr. Patrick Palacci

Dr. Iñaki Gamborena

Apsilankykite Dr. Iñaki Gamborena klinikoje San Sebastiane kartu su grupe arba individualiai. Sužinokite apie vieno danties implantavimo technikas ir valdymą estetikos srityje arba kaip optimaliai sukurti laikinas restauracijas. Kursai vyksta ispanų, rusų ir anglų kalbomis.
Sužinoti daugiau apie Dr. Inaki Gamborena

Dr. Carlos Aparicio

Jei norite daugiau sužinoti apie momentinę implantaciją, „Brånemark System Zygoma“, kaulo augmentaciją bei įvairias jų technikas, apsilankykite Dr. Aparicio klinikoje Barselonoje. Kursai klinikoje vyksta ispanų ir anglų kalbomis.
Sužinoti daugiau apie Dr. Carlos Aparicio

Norėdami sužinoti daugiau apie Nobel Biocare organizuojamus mokymus, prašome susisiekti su savo pardavimų vadybininku arba mokymus organizuojančiu specialistu. Visą kontaktų sąrašą rasite čia.

sciencesphere